Schotel 'LUX' 15 cm - KINTO
Artikelnr.: 21523 21524 21525Schotel 'LUX' 15 cm - KINTO
LUX is een serie van KINTO in hittebestendig, geperst glas, voor warme en koude dranken. Het glas is dik en stevig en kan tegen plotselinge temperatuurwisselingen, daarom is het ook geschikt voor de horeca. De strakke vormen vangen het licht als je inschenkt. Er zijn kopjes, mokken, schoteltjes en glazen, elk in helder glas (clear), amber of grijs (smoke).
Een glazen schotel van 15 cm voor de kop LUX van 250 ml en de mok van 280 ml. De licht verhoogde rand houdt de kop op zijn plek.
- Maat: φ15 x H2 cm, ongeveer 200 g
- Hittebestendig glas, temperatuurverschil tot 120 °C. Magnetron- en vaatwasserbestendig.
- Kleuren: clear (helder), amber en smoke (grijs)
- Gemaakt in China
KLIK VOOR EEN OVERZICHT VAN ALLE PRODUCTEN VAN KINTO HIER.
Over KINTO
KINTO is een Japans merk voor alledaagse producten, maar dan perfect uitgevoerd. Wij kennen weinig andere merken dat eenvoudige gebruiksvoorwerpen zoals een theekopje of thermosfles tot in detail zowel esthetisch als functioneel zo zorgvuldig doordenkt als KINTO. De rubberen onderkant van de thermosfles zodat hij niet wegglijdt, de subtiele merktekentjes op het glazen koffiepotje van de slowdripper zodat je weet hoeveel kopjes hij bevat - het zijn allemaal voorbeelden van een zorgvuldigheid die hun producten bijzonder maken. Het zit hem in de details.
KINTO streeft ernaar om, zoals ze het zelf zeggen, hun producten ‘harmonieus te laten passen in de leefruimte Wij vinden hun producten werkelijk wonderschoon. Zelfs een eenvoudig glazen theekopje blinkt uit in vorm en grootte. Vanzelfsprekend zijn alle gietnaden netjes verwijdert. Ze gebruiken daarnaast materialen die mooi verouderen zoals messing. KINTO is bedoeld voor het leven.

KINTO werd opgericht in 1972 als een groothandel in serviesgoed in Shiga, Japan. Pas na verloop van tijd begon het bedrijf met het ontwikkelen van eigen producten vanuit een duidelijke doelstelling. Het assortiment van KINTO, variërend van tafelgerei en drinkgerei tot interieuraccessoires, wordt ontwikkeld met een expliciete focus op gebruiksvriendelijkheid en esthetisch evenwicht. De productlijn van KINTO is vrij breed: van een slow dripper in prachtig messing, of een theepotje met ingebouwde filter tot tafelservies of zelfs hydrocultuur vaasjes. Maar ook hele elegante plantenpotjes!
Merk / Designer
KINTO
Afmetingen
φ15 x H2 cm, ongeveer 200 g
Materiaal
Hittebestendig glas
